Klauzula informacyjna dotycząca ochrony danych osobowych

Zgodnie z art 13. rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1), zwanego dalej RODO informuję, że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach jest Centrum Edukacyjno - Wdrożeniowe w Chojnicach z siedzibą przy ul. Marsz. J. Piłsudskiego 30a, w Chojnicach (89-600), tel.: 523344450, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Celem zbierania danych jest organizacja przez Centrum Edukacyjno—Wdrożeniowe w Chojnicach projektu „Fabryka Pomysłów”.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, a w przypadku, gdy jest niezbędne do udziału w którymkolwiek przedsięwzięciu otrzymają Państwo stosowną informację.
  • Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
  • Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
  • Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  • Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celu określonego w punkcie 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych – Mateusza Zarychtę, z którym może się Pani/Pan skontaktować za pomocą poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.